sliderslidersliderslider

Zvuk


DVX & Line ArrayNa ozvučenie vašich akcií používame renomované svetové značky ako sú Electro Voice, Dynacord, dB Technologies, Shure, AKG, Beyerdynamic a rôzne iné. Vďaka širokého spektra používaných systémov sme schopný zabezpečiť ozvučenie takmer akéhokoľvek charakteru a žánru od hovoreného slova až po live koncerty.

Na malé akcie používame reproduktory Electro Voice Live X, ktoré sú malé nenápadné a svojím výkonom postačujú na ozvučenie menších priestorov. Tiež ich používame ako pódiové monitory.

Na stredne veľké akcie používame reproduktory dB Technogies DVX D15 v kombinácii so subwooferom S10, alebo Electro Voice série RX  ide o modulárny rad ultra lineárnych vysoko výkonných reprosústav pre permanentné koncertné nasadenie ako aj pevné inštalácie najvyššej kvalitatívnej triedy. 

Pri väčších akciách používame line-array systém značky dB Technologies, ktorý je mimoriadne variabilný a kompaktný.

Neodmysliteľnou súčasťou aparátu je mixážny pult. Disponujeme analógovými ako aj digitálnymi mixážnymi pultmi svetových značiek ako sú Dynacord, Soundcraft a Presonus. 

Mikrofóny:

 

 

                

                             


Zvuková technika - ozvučenie

Na ozvučenie vašich akcií používame renomované svetové značky ako sú Electro Voice, Dynacord, dB Technologies, Shure, AKG, Beyerdynamic a rôzne iné. viac...

Svetelná technika, LED

Svetelná technika zaručuje nezabudnuteľný zážitok akcie či už je to event alebo live koncert. Používame tie najmodernejšie technológie LED ktoré sú mimoriadne úsporné, ľahké a tiché. viac...

Pódium

V spolupráci s našimi dodávateľmi Vám vieme zabezpečiť pódium podľa vašich želaní a očakávaní. viac...